fbpx

Кухні

Кухні

Італійські меблі для кухні

В каталозі салону Аmbassador представлені меблі передових італійських фабрик. Продукція постачається безпосередньо від виробника без націнок і посередників. Широкий асортимент і різноманітність комплексних інтер’єрних рішень дизайнерів Італії дасть можливість кожному покупцеві знайти вироби за власним смаком, стильовими перевагами та ціновим діапазоном.

Кожна господиня мріє про те, щоб у її будинку була саме італійська кухня. Меблі преміум-класу зроблять дорогим і привабливим кожен будинок. Крім того, ці елітні кухні та їх цікаві композиції подарують затишок й особливу атмосферу.

Італійські меблі для кухні — гарантія стилю і якості

Італія протягом багатьох років є лідером рейтингів виробників меблів. З італійськими меблями з салону Аmbassador легко створити комфортний, красивий інтер’єр, у класичному чи сучасному стилі, не жертвуючи необхідною практичністю. Елітні кухні — справедливе співвідношення вартості, якості та краси. Крім цього, є багато інших плюсів:

  1. Зносостійкість. Гарнітури для кухні, з каталогу, виконані з міцних зносостійких матеріалів. В наявності меблі з дерев’яними та ДСП-фасадами. Поверхня стільниць і фасадів італійських меблів вологостійка та слабо піддається механічним пошкодженням.
  2. Мінімалізм. Кухні фабрик-партнерів салону Аmbassador відрізняються кольоровою стриманістю і мінімалістичним дизайном.
  3. Багатофункціональність. Важливою характеристикою є те, що виробники меблів враховують особливості технологічного прогресу. Кожна колекція класичних меблів для кухні, як і ультрасучасних, має роз’єми для різних видів побутової техніки. Варто відзначити, що при цьому на кухні немає ефекту захаращеності.

Саме тому слід обирати італійські фасади для кухонь. Купити за найкращими цінами можна в ексклюзивному меблевому салоні Амбассадор.

Італійські кухні в стилі модерн

Сучасні тенденції планування інтер’єру дуже різноманітні. Кожна нова колекція елітних кухонь вражає гармонійним поєднанням, на перший погляд, непоєднуваних матеріалів і текстур. Можна виділити кілька характерних рис модерного умеблювання.

  1. Основа з дерева. Основним матеріалом для модерних меблів є дерево. Натуральні кольори, цікава структура деревини — завдяки цьому дерево використовують в ролі основного матеріалу, а також для елементів декору.
  2. Вигадливі лінії. Модерну чуже все симетричне, геометричне, дубльоване. Інтер’єр в цьому стилі часто здається казковим.
  3. Флористичні та тваринні орнаменти. При декоруванні подібних приміщень часто використовують образи й візерунки, взяті з природи: квіти, метелики, птахи й т. д.
  4. Ковані елементи. Металеві деталі — обов’язкова деталь модерних меблів та інтер’єру загалом. Це дверні ручки, стійки світильників і інше. У кухонних меблів — ковані ніжки столів, декоративні металеві вставки.

Плануючи кухню, сучасні дизайнери часто використовують принцип зонування. Він має на увазі поділ кухні на зони для готування, відпочинку з друзями, сімейної вечері, тобто виходить кімната, поєднана з вітальнею чи їдальнею.

Крім того, попит мають барні стійки для кухні. Італійські барні стільці для кухні — те, що зможе перетворити звичайне приміщення в місце для вечірніх посиденьок з келихом улюбленого напою.

Якщо кухня достатньо простора й ви бажаєте на 100% укомплектувати інтер’єр, вас також можуть зацікавити меблі в їдальню.

Там ви знайдете елітні обідні столи та дизайнерські крісла та стільці.